Odwiedzin: 30121 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

Luna (suczka)


Atos (piesek)


Suri (suczka)


Tilla (suczka)


Sara (suczka)


stat4u
Kraków Adopcje - Szuka Domu! - BRUNO, pies, 4 lata wstecz

BRUNO (ID: 407) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 11:55, 18.02.2016 | Aktualizacja: 12:00, 18.02.2016
Ogłoszenie dodane przez: SciaborBRUNO


Gatunek: pies
ID: 407
Imię: BRUNO
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Szuka Domu!

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Z powodu przeprowadzki, trybu pracy i pojawienia się dzieci, dla dobra pieska poszukujemy mu nowego domu. Bruno to (najprawdopodobniej) mieszaniec labradora i owczarka niemieckiego, o lśniącej czarnej sierści. Pies na co dzień przebywa wolno w dużym ogrodzie, w nocy sypia w przedsionku domu. Często wychodzi na spacery, nie prowadzi się tuż przy nodze i trochę ciągnie, w zależności od humoru, ale konsekwencja pozwoli mu nabrać dobrych nawyków :)
Bruno uwielbia zabawę i jest żywiołowy. Kilka godzin z piłką czy sznurem do przeciągania? Nie ma problemu! Jeśli jesteś aktywny to będzie wspaniałym kompanem.
Zna podstawowe komendy, mimo to jest dosyć uparty i bywa niesforny. Pokazuje swój charakter i wybiera własne ścieżki. Dużo rozumie i potrafi świadomie zrobić na złość (chociaż bywa to komiczne, jak u dzieci :) ) To nie typ kanapowca – przy pracach ogrodowych nie odstępuje na krok, chce „pomagać” i być blisko.
Nieco bojaźliwy, może różnie reagować. Pies wymaga uwagi, dyscypliny i systematyczności, w chwili obecnej nieco „rozpieszczony” Na pewno bardzo inteligentny.
Stosunek do innych psów różny. Na spacerze potrafi doskoczyć do siatki kiedy pies ujada, a kiedy przedostał się do naszego ogrodu mały kundelek to się z nim zaprzyjaźnił

Bruno ma prawie 5 lat, ok. 35 kg wagi. Regularnie szczepiony i odrobaczany. Głównie na suchej karmie. Smycze ( w tym treningowa), obroże, miski, dużą budę w razie potrzeby Bruno zabierze do nowego właściciela.Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Kamil
Tel. 693769599
e-mail: sciabor@gmail.com


Więcej zdjęć: