Odwiedzin: 13850 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

Atos (piesek)


Suri (suczka)


Sara (suczka)


Borys (piesek)


Tilla (suczka)


stat4u
Kraków Adopcje - Za Tęczowym Mostem (*) - Marta, suka, 10 lat wstecz

Marta (ID: 164) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 12:02, 02.11.2011 | Aktualizacja: 23:16, 03.01.2012
Ogłoszenie dodane przez: chwiladlapupilaMarta


Gatunek: pies
ID: 164
Imię: Marta
Płeć: suczka
Wiek: 10 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Marta, wspaniała, urocza suczka owczarka niemieckiego, ma 10 lat i nikogo na świecie. Znaleziona w 01 maja 2011 roku na jednej z krakowskich ulic, trafiła do schroniska. Marta kocha ludzi, głaskanie, przytulanie. Cierpliwie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Dogaduje się z innymi psami, choć, jako pies o silnej osobowości, nie powinna zamieszkać w towarzystwie dominującego psa. Z naszych obserwacji wynika, że Marta toleruje koty.

Dlaczego znalezienie domu dla suni jest tak pilne? Marta cierpi na zmiany reumatyczne, z każdym dniem temperatury są niższe i stawy sprawiają Marcie coraz większy ból. Chłód i wilgoć azylowego boksu dramatycznie pogarszają stan zdrowia suni, potrzebuje ciepłego domu i miłości dobrych ludzi, dzięki którym ma szansę na jeszcze spory kawałek dobrego życia.


Inne:
Marta przyjmuje leki wzmacniające stawy, jednak wskazana byłaby zmiana specyfiku na lepszy, np. Arthroflex. Bardzo pomógłby jej też drogi ale, w opinii lekarzy, rewelacyjny środek przeciwbólowy i przeciwzapalny – Trocoxil. Ale najbardziej Marta potrzebuje ciepłej przystani, domu na resztę swego psiego życia. Jeśli możesz jej go podarować, lub znasz kogoś, kto chciałby zaopiekować się sunią, skontaktuj się z nami.

Jeśli ktoś z Państwa posiada wymienione preparaty i mógłby podarować je Marcie lub chciałby zakupić je dla niej, prosimy o kontakt z nami.

www.psilos.orgWięcej zdjęć: