Odwiedzin: 98993 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

Borys (piesek)


Tilla (suczka)


Cezar vel. Czesiek (piesek)


Luna (suczka)


Sara (suczka)


stat4u
Kraków Adopcje - Starsze Newsy

Newsy

Strona 1 2

232011
października
Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej

Z ogromną radością informujemy o powstaniu Fundacji, którą powołali do życia wolontariusze krakowskiego schroniska, pomysłodawcy i twórcy Portalu Miłośników Zwierząt „Chwila dla Pupila”. Fundacja Psi Los im. Joanny Krupińskiej zajmuje się szeroko pojętą pomocą potrzebującym zwierzętom, a w szczególności Krakowskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Serdeczenie zapraszamy na stronę internetową Fundacji oraz na Fan Page na Facebook'u.

 

Dodane przez: chwiladlapupila


152011
sierpnia
Niezwykłe psy o niezwykłych sercach

Przechodząc miedzy kratami nie rzucały się w oczy. Wszystkie czarne, patrzyły na drzwi nie zwracając na siebie uwagi. Zupełnie obojętne na ludzi. Skazane na schronisko bo...? Właśnie dlatego. Są zwykłe, czarne. Nie mają w sobie nic co czyniłoby je wyjątkowymi na pierwszy rzut oka.
Przy regularnych spacerach pokazały swoje cudowne charaktery. Widząc człowieka reagują entuzjazmem. Uwielbiają pieszczoty, zabawę i przytulanie. Ale nie każdy kto wybiera psa patrzy najpierw na charakter. I dlatego dalej czekają... Miesiącami, niektóre latami... Czy znajdzie się dla nich dom? Czy znajdzie się ktoś kto pokocha cztery niesamowite, czarne psiaki o łobuziarskich, uroczych mordkach?


Więcej o czarnulkach, które tylko pozornie są zwykłe, a do tego mających niesamowite charaktery:
Drucik
Saba
Liwia
Melania 

Dodane przez: anashar


132011
sierpnia
Akcja "Garnek" - Pomożesz?
Dla Fundacjo Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi Przytulisko w Zbludowicach pod Buskiem

Akcja "Garnek"

Czyli zbieramy stare garnki! Robiąc porządek w domu, możesz zrobić coś dobrego!


Dla Fundacji Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi Przytulisko w Zbludowicach pod Buskiem każdy jeden garnek to dużo. Garnki są dla psiaków - żeby miały z czego pić i z czego jeść. Niestety zwykłe plastikowe miski szybko są niszczone, dlatego potrzebują czegoś mocniejszego. A wiadomo, że zazwyczaj żadnemu przytulisku, gdzie jest dużo psów się nie przelewa. Dlatego prosimy o pomoc właśnie Was!

Potrzeba głównie garnków, często po domu dużo takich starych się przewija, może najwyższy czas na porządki? Jedyną wytyczną co do stanu garnków jest to, żeby nie były dziurawe - z wiadomego powodu. Mile widziane także będą rożne niepotrzebne koce, jedzenie jak np. ryż, kasza czy karma dla psów.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!

Kontakt z organizatorką akcji, Moniką: duszka.monika@gmail.com

Dodane przez: anashar


102011
sierpnia
„Psia kość” – czyli podaruj kość bezdomnemu zwierzakowi…

Każdy miłośnik zwierząt doskonale wie jaką radość może sprawić czworonogowi jedna kość… Każdy pies gdyby tylko mógł bez problemu wymieniłby wszystkie czynności, które można z nią zrobić… Kość mianowicie można obgryzać, oblizywać, kruszyć, łamać, chować, nosić jak zabawkę, zjadać ze smakiem, chwalić się nią. Jednak nie każdy zwierzak może sobie na taki luksus pozwolić.

Więcej o akcji można przeczytać na stronie: www.psiakosc.chwiladlapupila.pl

Tam także można dokonać darowizny na zakup kości.

Pomóżmy razem!

Dodane przez: anashar


92011
sierpnia
Witamy na nowej stronie Krakowskich Adopcji!
I serdecznie zapraszamy do współpracy :)

Serdecznie witamy wszystkich na nowej stronie tworzonej przeg grupę niezależnych osób, Wolontariuszy z Krakowa, ktorym nie jest obojętny los zwierząt i tych małych, i tych dużych. 

Naszym celem jest skuteczne znajdowanie nowych, wspaniałych domów dla naszych podopiecznych. Mamy nadzieję, że w krótkim czasie strona zyska popularność i będziemy mogli z dumą stwierdzić, że kolejne zwierzęta znalazły nowe domy.

Żyjemy w dobie komputerów, wiele osób szuka swojego przyszłego zwierzaka właśnie przez internet. Kraków do tej pory nie miał prężnie działającej grupy, która zajmowała by się tymi adopcjami w internecie, nie było bazy zwierząt, która skupiałaby je wszystkie. Dlatego mamy nadzieję, że ta strona ułatwi wszystkim chętnym na adopcję znalezienie swojego nowego pupila, a wszystkim innym wolontariuszom, którzy do tej pory mieli ograniczone możliwości - pozwoli na dotarcie do znacznie większej liczby odbiorców. 

Strona ma wysoki potencjał. I to właśnie dlatego, że nie będzie tworzona przez jednego człowieka, tylko przez wiele osób. Każdy z nas ją może tworzyć.

Oczywiście zachęcamy do promocji strony, choćby poprzez zamieszczenie jednego z bannerów na swojej stronie czy profilu na facebooku :)

I nie zapominajmy, że najważniejsza jest promocja tych zwierzaków, które czekają na domy - bo to o ich przyszłość i lepsze życie walczymy!

Dodane przez: anasharStrona 1 2