Odwiedzin: 58125 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

Luna (suczka)


Cezar vel. Czesiek (piesek)


Sara (suczka)


Tilla (suczka)


Borys (piesek)


stat4u
Kraków Adopcje - w Nowym Domu - Norcia, suka, 10 lat wstecz

Norcia (ID: 106) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:27, 19.09.2011 | Aktualizacja: 10:33, 14.10.2011
Ogłoszenie dodane przez: zytaNorcia


Gatunek: kot
ID: 106
Imię: Norcia
Płeć: kotka
Wiek: 10 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Norcia to starsza, bardzo spokojna koteczka. Trafiła tu po śmierci właścicielki w połowie sierpnia i nie jest w stanie zaaklimatyzować się w schroniskowej rzeczywistości. Kicia jest nieśmiała i niewymagająca. Norcia BARDZO potrzebuje człowieka, który będzie ją głaskał i da jej spokojny kąt w domu. Uwielbia być głaskana w każdej niemalże pozycji i potrafi wspaniale głośno mruczeć. Norcia załatwia się do kuwety, jest prawdopodobnie wysterylizowana, ma ok 10 lat (niestety nie mamy jej książeczki).

Jak samo imię wskazuje Norcia chowa się po różnych zakamarkach. Jest kotem typu ...ja tu się schowam i nie będę nikomu przeszkadzać, jednak nawet w takich zakamarkach potrafi fantastycznie mruczeć.

Szukamy dla niej spokojnego i ciepłego domu, ludzi którzy potrafią docenić prawdziwą kocią damę.


Inne:
Norcia jest naprawdę cudowna, grzeczna i nie wymagająca. Do szczęścia potrzeba jej jedynie kawałeczka miejsca, pełnej miski i człowieka, który troszkę do niej pomów i pogłaska. Uwielbia głaskanie i fantastycznie głośno mruczy !

Jak samo imię wskazuje Norcia chowa się po różnych zakamarkach. Jest kotem typu "ja tu się schowam i nie będę nikomu przeszkadzać", jednak nawet w takich zakamarkach potrafi mruczeć.Więcej zdjęć: