Odwiedzin: 33461 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

Tilla (suczka)


Luna (suczka)


Borys (piesek)


Sara (suczka)


Atos (piesek)


stat4u

O NasNaszym celem jest skuteczne znajdowanie nowych, wspaniałych domów dla naszych podopiecznych. Mamy nadzieję, że w krótkim czasie strona zyska popularność i będziemy mogli z dumą stwierdzić, że kolejne zwierzęta znalazły nowe domy.

Żyjemy w dobie komputerów, wiele osób szuka swojego przyszłego zwierzaka właśnie przez internet. Kraków do tej pory nie miał prężnie działającej grupy, która zajmowała by się tymi adopcjami w internecie, nie było bazy zwierząt, która skupiałaby je wszystkie. Dlatego mamy nadzieję, że ta strona ułatwi wszystkim chętnym na adopcję znalezienie swojego nowego pupila, a wszystkim innym wolontariuszom, którzy do tej pory mieli ograniczone możliwości - pozwoli na dotarcie do znacznie większej liczby odbiorców. 

Strona ma wysoki potencjał. I to właśnie dlatego, że nie będzie tworzona przez jednego człowieka, tylko przez wiele osób. Każdy może ją tworzyć.

Oczywiście zachęcamy do promocji strony, choćby poprzez zamieszczenie jednego z bannerów na swojej stronie czy profilu na facebooku :)

I nie zapominajmy, że najważniejsza jest promocja tych zwierzaków, które czekają na domy - bo to o ich przyszłość i lepsze życie walczymy!

Kraków Adopcje - O Nas